• |
ide | kryesore

Engjëll Agaçi paraqitet në SPAK

Lajme, Të fundit


Sekretari i Përgjithshëm i Këshillit të Ministrave, Engjëll Agaçi është paraqitur sot në Strukturën e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit.

Emri i tij përflitet tek të gjitha skandalet e mëdha të qeverisjes dhe në aferën e inceneratorëve.

Kujtojmë se pak kohë më parë emri i tij u përmend edhe në një investigim të medias italiane Rai3.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *