• |
ide | kryesore

Kryebashkiakja e Durrësit, Emirjana Sako në SPAK (FOTO)

Arkiva, Lajme, Të fundit


Kryebashkiakja e Durrësit, Emirjana Sako është paraqitur në SPAK.

Ajo ka mbërritur e vetme në ambientet e Prokurorisë së Posaçme rreth orës 14:00.

Nuk dihet ende arsyeja pse Emirjana Sako është thirrur në SPAK.


3 Comments

  1. Ky sap si mace ku ka nje grusht me minj qe i kap dhe i leshon sa here ja kerkon neovja per te thene qe po punojme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *