• |
ide | kryesore

Operacioni i SPAK, akuza të reja ndaj tre personave (Emrat)

Arkiva, Lajme, Të fundit
SPAK


Të tjera detaje janë zbardhur lidhur me operacionin e SPAK në kuadër të asaj që njihet si dosja ‘Metamorfoza3’.

Sipas gazetares së News24, Klodiana Lala, ndaj Viktor Ymerit, i njohur si Tori i Xhihanes, dhe Santino Basho, vëllai i Tesi Bashos, janë shtuar akuzat. Ndaj tyre janë shtuar akuzat për atentate. Viktor Ymeri ndodhet në burg për akuza të tjera.

Gjithashtu janë shtuar akuzat edhe ndaj Fatmir Hysenit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *