• |
ide | kryesore

Shpërthim me tritol në Fushë-Krujë, lëndë plasëse në një banesë

Lajme, Të fundit


Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në Fushë Krujë këtë mbrëmje. Shpërthimi ka ndodhur në një banesë dhe ka vetëm dëme materiale.

“Më datë 18.05.2024, rreth orës 22:10, në Arrameras, në ambientet e jashtme të banesës së shtetasit A. K., dyshohet se ka shpërthyer një sasi e vogël lënde plasëse, dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale (është dëmtuar porta e jashtme). Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”, njofton policia.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *