• |
ide | kryesore

Po pastronte armēn e gjahut, vrèt veten aksidentalisht 45-vjeçari

Arkiva, Lajme, Të fundit
Tiranë, makinë, Sherri me sende të forta, dy të arrestuar në Pukë, gjahut


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në fshatin Zëmblak të Maliqit.

Sipas informacioneve një shtetas ka humbur jetën aksidentalisht duke pastruar armën e zjarrit të tipit çifte.

Mësohet se viktima është rreth 45-vjeç dhe është identifikuar si shtetasi Taulant Myftarlli, ndërkohë policia është nisur drejt vendngjarjes për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Detaje nga policia: 

Mbrëmjen e sotme, në fshatin Zëmblak, Maliq, në banesë, shtetasi T. M., rreth 45 vjeç, duke pastruar armën e gjahut (të cilën e posedonte me leje) dyshohet se arma është shkrepur aksidentalisht dhe për pasojë ky shtetas ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *