• |
ide | kryesore

Këmbimi valutor për këtë fillim jave

Lajme, Të fundit


Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot euro do të blihet me 100 lekë dhe do të shitet me 100.7 lekë, ndërsa një dollar do blihet me 91.9 lekë dhe do shitet me 92.8 lekë.

Franga zvicerane sot në tregun shqiptar do blihet me 100.7 lekë dhe do shitet me 101.7 lekë, ndërsa paundi britanik do blihet me 116.4 lekë dhe do shitet me 117.3 lekë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *