• |
ide | kryesore

Operacioni i SPAK/ Jepet sot masa e sigurisë për disa nga bosët e krimit

Lajme, Të fundit
SPAK


Diten e sotme në orën 10:00 pritet që të dalin përpara gjykatës disa prej bosëve të krimit, të arrestuar në operacionin e fundit të SPAK për goditjen e eksponentëve kriminalë.

Sot do të jepet masa për Emiljano Shullazin, Gjergj Cukalin, Albert Zajën, Enver Divën dhe Besian Xhixhën.


2 Comments

  1. A meritojne njerezit e Spakut mirnjohje per hyrjen aq thelle ne familjet e paprekeshme te krimit deri me sot, natyrisht nje mirnjohje dhe inkurajim i madh. Per me tej le te vazhdohet me monitorim te rrepte dhe ndoshta kritik nese ndershkimi i krimit nuk merr ate qe meriton por sot duhet thene me te madhe Ju lumte o njerez te SPAKUT.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *