• |
ide | kryesore

Zbulohet parcela me kánabis në një zonë të pyllëzuar në Krujë, arrestohet 53-vjeçari

Lajme, Të fundit


Një 53-vjeçar është arrestuar në Krujë pasi ka kultivuar bimë narkotike kanabis në fshatin Mukje. Në kuadër të operacionit policor të koduar “Plant 3”, shërbimet e policisë gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale, 65 bimë kanabis.

Bimët e kultivuara janë zbuluar përmes imazheve të dronit, ndërsa më pas policia ka identifikuar 53-vjeçarin B. M., si kultivuesin.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *