• |
ide | kryesore

Aksidenti në punë, 24-vjeçari humb jetën në gurore

Arkiva, Lajme, Të fundit
Elbasan, gurore


Një 24 vjeçar ka humbur jetën në një gurore në Vlorë si pasojë e një aksidenti në punë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:30 të pasdites së sotme në fshatin Brataj, Selenicë.

Sipas policisë, shtetasi J. V., 24 vjeç, punëtor në guroren e këtij fshati, dyshohet se aksidentalisht gjatë punimeve me skrep, është dëmtuar nga gurët dhe si pasojë ka humbur jetën.

Njoftimi: 

Rreth orës 15:30, në fshatin Brataj, Selenicë, shtetasi J. V., 24 vjeç, punëtor në guroren e këtij fshati, dyshohet se aksidentalisht gjatë punimeve me skrep, është dëmtuar nga gurët dhe si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *