• |
ide | kryesore

Emigracioni është problem/ Cameron i prerë: Partneritet dhe në luftën kundër krimit të organizuar

Lajme, Të fundit


Sekretari i Jashtëm britanik David Cameron ka deklaruar se emigracioni i paligjishëm problem shumë i madh. Duke folur në konferencë për mediat, Cameron ka deklaruar se Anglia është shumë e përfshirë në luftën kundër krimit të organizuar në Shqipëri.

“Është një kënaqësi e veçantë që jam këtu sot. Një ndër arsyet pse kam dashur të vij është të festonim suksesin, për këtë unë dua të ju falenderoj juve sepse keni dhene një drejtim shumë të qartë se ku duhet të arrijë Shqipëria. Ajo që dua të them unë dhe në emër të kryeministrit se kjo ka qene një periudhë e sukseseshme sepse Shqipëria është partnerja jonë besnike. Një partneritet që ne kemi krijuar është dhe për luftën kundër krimit të organizuar. Gjithashtu dhe një problem që kemi hasur dhe ju e keni përballuar është emigrimi në të gjithë Europën,” tha Cameron.


4 Comments

  1. O gazetar nuk e kuptova a është i kënaqur apo i pakënaqur nga emigracioni i paligjshëm?! Zituli është i kundërt me shkrimin!

  2. Po ky kari e ka mbushur Angline me arab, zezak, pakistanez, indian, bangladeshas qe po e shkaterrojne Angline dhe i ngelen Shqiptaret ketij surrat incestit

  3. Sot qe takoi Kryehajdutin Shqiptar mbaron dhe kariera e ketij 🤣 ju kujtoj kur Kryehajduti Edi Rama takoi ne zyre kryeministrin ai koke bardhi mbas disa ditesh dha doreheqjen Cfare kolere eshte ky

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *