• |
ide | kryesore

Në kërkim për pastrim parash/ Arrestohet në Itali, Ilia Ndoka

Arkiva, Lajme, Të fundit
Itali


Arrestohet në Itali Ilia Ndoka, i cili ishte shpallur në kërkim ne kuadër të operacionit “Revanshi”.

Me urdhër të SPAK u lëshuan 50 urdhër-arreste.

Ndoka akuzohet për pastrim parash kryer në bashkëpunim, si pjesë e një grupi të strukturuar kriminal. Kujtojmë se pak ditë më parë SPAK ndërmori një aksion për goditjen e grupeve kriminale, rivale dhe bashkëpunëtor me njëri-tjetrin.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *