• |
ide | kryesore

Ishte e vetme në shtëpi, si u vetëvra policja, zjarrfikësit shqyen derën me forcë

Arkiva, Lajme, Të fundit
polices


etaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë në Tiranë, ku një efktive policie i ka dhënë fund jetës. Mësohet se efektivja quhet Aldorjana Loshi dhe ishte vetëm 21 vjeçe.

Në momentin që i mori jetën vetes, e reja ndodhej vetëm në banesë në zonën e Ali Demit. Ndërkohë që detyrën e saj e ushtronte në komisariatin numër 5 në Kamëz. Ndërkohë që pas të shtënave, kanë ndërhyrë zjarrfikësit, të cilët me forcë kanë hapur derën dhe kanë bërë të mundur të futën në skenën e krimit.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *