• |
ide | kryesore

Makina del nga rruga në Lushnjë, gjendet pa jetë shoferi

Lajme, Të fundit


Gjendet i pajetë shoferi i makinës tip ‘Ford’ i cili doli nga rruga dhe përfundoi në oborrin e një shtëpie në anë të autostradës, Rrogozhinë Lushnjë. Aksidenti u shënua mbrëmjen e djeshme në fshatin Konjat.

Trupi i Fabjol Ibralliun u gjet i pajetë mes shkurreve mëngjesin e sotëm. Dyshohet se i riu ka qenë me shpejtësi prej 160k/h, kur ka humbur kontrollin ka marrë me vete barrierat e hekurat dhe ka përfunduar në oborrin e një shtëpie në anë të autostradës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *