• |
ide | kryesore

Arrestohet i dashuri i polices që u vetëvra, fshiu mesazhet në telefonin e saj

Arkiva, Lajme, Të fundit
polices


Policia e Tiranës arrestoi të dashurin e polices Aldorjana Loshi, 21 vjeçe që u vetëvra një ditë më parë me armën e shërbimit në banesën e saj. Policia thotë se i riu akuzohet për fshehje të së vërtetës pasi ka fshirë mesazhet nga telefoni i efektives së policisë.

“Në vijim të informacionit paraprak të dhënë ditën e djeshme, ku në rrugën “Todi Shkurti”, është vetëvrarë me armën e shërbimit shtetasja A. L., 21 vjeçe, punonjëse policie pranë Komisariatit të Policisë Nr. 5, specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 1, arrestuan shtetasin E. N., 28 vjeç, banues në Kamëz, për veprën penale “Veprime që pengojnë zbulimin e së vërtetës”.

Ky shtetas dyshohet se ditën e djeshme ka shkuar në banesën e shtetases A. L., dhe pasi ka njoftuar Policinë për ngjarjen e ndodhur, ka fshirë mesazhet me shtetasen A. L., në telefonin e saj. Materialet i kaluan Prokurorisë” – thuhet në njoftimin e policisë. ©LAPSI.al


10 Comments

   1. O idiot 10:49!!
    Po pse mor karabush të dashurojnë vajzat duhet ti perifrazosh me këtë nofkë!!
    Aq më tepër që ndjenjat e saj e çuan në këtë akt sublim!!!
    A ke motër ,gru ,kushërira??? Me gjithë mend Zoti të ruajë!!

    1. O rrobqir i 14: 22 qebron baxhellat. Femra duhet te rrije e virgjer deri ne martese kurse keto te sotshmet dalin te veshura pothuajse lakuriq rrugeve, shkerdhehen me ke tu dal para,materialiste ne kulm, drogaxjesha, alkoholiste, plehra. Sot shumica e femrave derrmuese jane llum si puna e mamasete de dhe femrat e fisit tend.

 1. O rrobqir i 14: 22 qe mbron baxhellat. Femra duhet te rrije e virgjer deri ne martese kurse keto te sotshmet dalin te veshura pothuajse lakuriq rrugeve, shkerdhehen me ke tu dal para,materialiste ne kulm, drogaxhesha, alkoholiste, plehra. Sot shumica e femrave derrmuese Shqipkare jane llum si puna e femrave te fisit tend.

 2. LEXONI MI IDIOTE PARA SE ME U LIDH

  Prepare to be tortured: – the price you will pay for dating a narcissist

  A.B. Jamieson

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *