• |
ide | kryesore

Tjetër aksident/ Përplasen dy makina në Korçë, lëndohet një grua

Lajme, Të fundit


Një aksident është regjistruar në unazën e qytetit të Korçës ku janë përfshirë dy makina. Mendohet se shkak i përplasjes është bërë lagështia në rrugë dhe humbja e kontrollit të mjetit.

Si pasojë e tij një grua është dërguar me dëmtime të lehta në spitalin e Korçës. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe grupi hetimor po merret me sqarimin e rrethanave të aksidentit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *