• |
ide | kryesore

Gjendet i pajetë në banesën e tij 66-vjeçari rus në Kavajë

Lajme, Të fundit
shtëna


Një 66-vjeçar rus është gjetur i pajetë mbrëmjen e djeshme në banesën e tij në Kavajë. Sipas informacioneve policore shtetasi rus prej disa ditësh nuk përgjigjej në telefon, kjo i detyroi uniformat blu të shkojnë në shtëpinë e 66 vjeçarit. Shërbimet e Policisë kanë hapur me forcë derën e banesës, ku e kanë gjetur pa shenja jete.

“Rreth orës 22:00, Policia e Kavajës është njoftuar se shtetasi rus V. U., rreth 66 vjeç, i cili jetonte në katin e tretë të një pallati në Golem të Kavajës, nuk përgjigjej prej disa ditësh në telefon.

Menjëherë shërbimet e Policisë kanë shkuar në adresën e dhënë dhe kanë konstatuar se dera e jashtme e banesës ishte e mbyllur. Shërbimet e Policisë kanë hapur me forcë derën e banesës, ku kanë gjetur pa shenja jete shtetasin V. U”, njoftoi policia. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorit po kryen veprimet për sqarimin e rrethanave dhe dokumentin ligjor të shkakut të humbjes së jetës të 66-vjeçarit.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *