• |
ide | kryesore

15 Comments

  1. Show me shqiptaret rrotc vazhdon…edhe Berisha ne 2008 e vazhdim me administrate te detyruar me urdher mbushte sallat. Persa kohe qe popullesht truthar do blihen e do shiten per nje vendpune

  2. Aman se ashtu jan gjith militantet. Ja shif dumbabistat. Enveristat u ben ca socialista ca sahilista. Ndrrun liderin por jo sjelljen.

 1. Eshte e thjesht sa avjon jan nis dje e sot dhe autobuza drrjt milanos e pastaj takimi me emigrantet e bashkive dhe administrates ne milano

 2. jam 500 metra nga pallati i busto arsizio e nuk me intereson por ka kara sa te dush sikur jane patriot dhe njerez te paguar qe shesin byhten per 20 euro jane te gjithe te paguar jane katunar e malok nga jugu i shqiperise qe e kan ne gjak komunizmin shumica jane nga jugu jane keta qe kur shkojne ne gusht ne shqiperi rama i rjep nga xhepat dhe familjet e ish komunistave qe kan gjete strehim tek borgjezet haaaaaaaaa cdo gje fallco i lumte edi rames qe eshte ne gjendje te bleje te gjithe me taksat e te marreve shqipetare.

  1. Sa per deshmi une isha sot ne e work arena bashke me familjen time dhe shkova per patriotizëm dhe ju nuk votoj Edi Ramen ,100% demokrat gjithsesi po nuk pashe apo perceptova njerez te ardhur a te blerë me 20 euro .

   1. Po c´patroitizem o ditebardhe. E di ti se c ´behet ne Shqiperi? Po qe ky eshte nona e korrupsionit e di ti? Apo hajt, kot per sport shkojme shofim edhe koncertin me ato cingijet a blera.

 3. Kjo, si e gjithe sjellja dhe bemat e hajdutit, eshte nje rrene ne pjesen me te madhe te saje. Nuk thuhet emri i stalles, ku do mblidhen mushkat, as ora, e as pjesmarja!

 4. Ramuti do flej ne hotel me 5 yje me leket e ketyre bythqirave qe po bertasin nga gezimi I math per mutin e krristaqit
  Popull spiun laber te trash dhe funderina kamonistesh

 5. Jo te gjithe maloket e jugut jane me Edin, jane me shume fshatare te Tepelene, Gjirokaster, Permet! Madje as jugu nuk e do më kete psikopat qe vuan nga deliri i madheshtise! Te isha emigrant do i kerkoja llogari ca ka bere pervecse ka vjedhur ne shifra apokaliptike! Gjithsesi ja ka pergatitur USA surprizen 1 muaj para zgjedhjeve kur ti arrestohet vellai qe pas Xibrakes ka kontrolluar operacionet nderkombetare te kokaines drejt Shqiperise!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *