• |
ide | kryesore

Vodhën kondicionera dhe naftë nga kamioni, arrestohen katër persona në Berat

Lajme, Të fundit
Elbasan


Katër persona janë arretuar në Berat ditën e sotme për vjedhje. Bëhet me dije se tre persona D. Z., 37 vjeç, D. O., 29 vjeç dhe K. M., 21 në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë vjedhur gjashtë kondicionera. Ndërsa një 17-vjeçar me iniciale D.A ka vjedhur një sasi nafte nga një kamion.

Njoftimi i Policsë:

Seksioni për Hetimin e Krimeve Ekonomiko-Financiare arrestoi në flagrancë shtetasit D. Z., 37 vjeç, D. O., 29 vjeç dhe K. M., 21 vjeç, banues në Berat, pasi dyshohet se në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë vjedhur 6 kondicionerë në ambientet e kompanisë ku punonin.

Komisariati i Policisë Durrës arrestoi në flagrancë shtetasin D. A., 17 vjeç, banues në Durrës, pasi dyshohet se ka vjedhur një sasi nafte nga një kamion, në lagjen nr.14, Durrës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *