• |
ide | kryesore

Bardhi replikon me Spiropalin: Mos je kunata e Pëllumb Gjokës?

Arkiva, Lajme


Kreu i Grupit Parlamentar në Partinë Demokratike Gazmend Bardhi, ka replikuar me ministren Elisa Spiropali, gjatë seancës së sotme plenare në Kuvend, ku pritet të miratohet projekt-rezoluta e PS anti-korrupsion.

Replika:

Spiropali: Sa herë të shohë dëgjo pyes veten kush je, ai që e lufton me fjalë korrupsioni apo ai që shkon poshtë ballkonit të liderit tënd të vjetër. Je ai që lufton korrupsioni Gazi me fjalë goje apo ai që merr porosi për të folur këtu me fjalët e Rrugës së Shpresë.

Bardhi: Po ti je gjë kunata e Pëllumb Gjokës? Apo je vajza e Mirel Mërtirit dhe Klodian Zotos, gjej përgjigjen kush je, se une e di.


4 Comments

  1. Bardhi sot ishte On Top !Bravo Zoteri,monstrat qe tallin menderen me popullin dele dhe taksat tona,meritojne te degjenerohen perfundimisht.Droga,vjedhjet,krimet ne kete vend kane marre dhene.Shteti ka rene,me sakte eshte ne dispozicion te krimit dhe kryemonstres edi rama.Se shpejti do marre ate qe kerkon nga populli,mbase me keq se Gedafi !

    1. Nuk meriton ky popull kryminister ma te mire…!? Sipas kesaj logjike poplli shqiptar eshte hajdut,kriminel ,antikomtar,bile edhe vlla me vuqiq.Fjala eshte per militant te PS,kopila koprativash qe me propagande rrin ne pushtet.!

  2. Pavaresisht se cfare aludon PS (e kryetarit me loqe te varura jashte) sharje te stisura per Bardhin, ai e tregon qe ja vlen te degjohet se bashku me Kellicin, Tabakun e Alizotin, si ze kritik pa kompromis per te miren e shqiptareve! Nqse doni akoma banda kriminale, varferim, shpopullim atehere PS eshte kampioni qe ka shkerdhyer jeten e shqiptareve qe vonojne por kurre nuk harrojne te ndeshkojne plehrat qe ja u bejne borxh! Mjafton te kujtojme qe Shqiperia u clirua nga vete shqiptaret ne 1945, po ashtu vete shqiptaret e rrezuan komunizmin! E treta, edhe kete here shqiptaret do dine te rrezojne llumin me te felliqur kriminal e hajdute pa limite, urdherues vrasjesh sic eshte kjo parti e qelbur ne pushtet!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *