• |
ide | kryesore

Këmbimi valutor për ditën e sotme

Lajme, Të fundit


Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot euro do të blihet me 100.3 lekë dhe do të shitet me 101 lekë, ndërsa një dollar do blihet me 92.4 lekë dhe do shitet me 93.2 lekë.

Franga zvicerane sot në tregun shqiptar do blihet me 100.9 lekë dhe do shitet me 102 lekë, ndërsa paundi britanik do blihet me 117.6 lekë dhe do shitet me 118.5 lekë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *