• |
ide | kryesore

VIDEO/ Gazetarët i bërtasin gardistit “Gangster” në sallën e kuvendit

Arkiva, Lajme, Të fundit


Sapo ka nisur seanca plenare në Kuvend, gazetarët janë urdhëruar që të largohen nga salla. Por gjatë momentit kur një prej gardistëve është përpjekur t’i nxjerrë nga salla gazetarët ka ndodhur një incident. Gazetarët, të indinjuar kanë kërkuar që garda t’i trajtojë me respektin e duhur duke e quajtur punonjësin e gardës “gangster”. Video më poshtë:

 


7 Comments

 1. Nen petkun e gazetarit ofendon gangster nje person qe perfaqeson nje institucion. Gardisti mund te kete vepruar gabim por kjo nuk i jep te drejte nje gazetari te ofendoj ne ate menyre. Nga kjo qe po shikojme, ne fakt gangsterin po e ben gazetari.

  1. Vdekshin idiotët, patronazhistët, parazitët, dembelat dhe neokomunistët. thotë:

   Ti dele që bën be be be, si gazetarët si gardistët kanë një rregullore që rregullon funksionin e tyre në parlament.

   Nqs gazetarit i lejohet të punojë në një seancë parlamenti ASKUSH nuk ka të drejtë të shkelë rregulloren!

   Nqs gardisti e shkel kur paguhet për ta mbrojtë rregulloren, më e pakta që mund ti thuash ëshët fjala gangster, kur dhunon rregulloren e institucionit më të lartë shqiptar!

   1. Po o loqe e doktorit komunist. Akoma kujton se po hame sufllaqe. Ne tani nuk biem poshte aragostave. Ti o hajvan qe do hash deri ne 2030 vetem biskota dhe do vazhdosh shtypesh tastieren po do shikosh qe po te iken mosha vetem duke share.

 2. Gangsteri kryesor eshte ai dykembeshi i Surrelit qe e ka kthyer kete vend ne republike M!

  Pastaj nuk i dihet si ka qene muhabeti. Garda nuk ka pune me gazataret! Nuk duhet ti preke me dore. Pyesni aleatet strategjike si veprojne ne keto raste po sbesuat. Preke me dore gazetarin jashte po jua mbajti.

  Por kur drejton nje gango, edhe te vegjlit gangstera do jene.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *