• |
ide | kryesore

Po rregullonte çatinë e shtëpisë, bie aksidentalisht dhe merr dëmtime në trup 27-vjeçari në Maliq

Lajme, Të fundit


Bie aksidentalisht një 27-vjeçar nga çatia e një banese në Maliq. Mësohet se 27-vjeçari K.M teksa rregullonte çatinë e një tjetër personi, është rrëzuar duke marrë dëmtime trupore.

I riu ndodhet në spitalin e Korçës nën kujdesin e mjekëve, ndërsa pronari i banesës ndodhet në Komisariat. Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *