• |
ide | kryesore

Me kokainë dhe kanabis, arrestohet 40-vjeçari në Vlorë

Arkiva, Lajme, Të fundit
sezoni


Një person është arrestuar ditën e sotme në Vlorë. Bëhet me dije se 40-vjeçari me iniciale S.N është arrstuar pasi gjatë kontrollit fizik i është gjetur kokainë dhe kanabis.

Njoftimi i policisë:

Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë. Komisariati i Policisë Sarandë arrestoi shtetasin S. N., 40 vjeç, banues në Fier, pasi gjatë kontrollit fizik, shërbimet e Policisë i gjetën dhe sekuestruan doza lëndësh narkotike kokainë dhe kanabis.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *