• |
ide | kryesore

Goma të vjetra, çfarë po ndodh në protestën e opozitës

Lajme, Të fundit


Ka nisur protesta e opozitës para Bashkisë së Tiranës, ku kërkohet dorëheqja e kryebashkiakut Erion Veliaj.

Protestuesit kanë vendosur sipër njëra-tjetrës disa goma të vjetra.

Nuk dihet nëse plani i tyre më vonë është që t’i vënë flakën, ndërsa gjithçka ngelet për t’u parë.


3 Comments

  1. dosja e përgjimeve të sigurimit të shtetit në ambasadën Jugosllave, duke shtuar se do të ishte e udhës që kjo dosje të hapej për publikun dhe të hetohej.

    Ai ka folur edhe për zhdukjen e Remzi Hoxhës duke hedhur hedhur aludime se kjo çështje është e përfshirë në dosjet e shpalljes non-grata të Berishës si nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ashtu edhe nga Britania e Madhe.

  2. Opozita duhet shkrire
    Po ca jane keta qe as 2/3 mije veta nuk nxjerin dot,ci do keta si beson me as fis se fis e komshi te gjithe keta i benin
    Jam nje familje qe ka bere 89 vjet burg nga Rregjimi keta sjane per kete pune se me gjithe keto qe kane ndodh Tos Nano vetem me Erion Bracen na munde
    Turp per opozite turp

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *