• |
ide | kryesore

Investigimi i RAI3/ Rama: Sulm mbi emrin e flamurit shqiptar

Lajme, Të fundit


Pas transmetimit të investigimit të emisionit ‘Report’ në RAI3, vjen një reagim nga kryeministri Edi Rama. Ai tha se ky është një sulm mbi emrin dhe flamurin e shqiptarëve.

Rama shtoi se duke marrë shkas nga gojët e politikanëve shqiptarë u hodh baltë mbi Shqipërinë.

“Gjithë balta e eksportuar nga këtu në Itali dhe ekspozuar pa asnjë fakt dhe pa asnjë interes për publikun italian. Baltë mbi Shqipërinë e shqiptarët. Shqipëria nuk është më ajo që ishte, por ata që janë mënuar të na trajtojnë si vend i botës së 3 nuk na e falin dot progresin.
E vetmja mënyrë që gjejnë në gojën e politikanë ve të paskrupuj ,është hidh baltë për të na pikturuar si trafikantë. Cënimi i gjysmë të vërtetave në gjuhë të huaj, është sulm mbi emrin nderin e flamurin tonë kombëtar. Kush e bën duhet të mësojë që koha kur kryeministri bënte të fortin këtu e të menderosurit në botë, ka ikur”, Rama.


34 Comments

 1. hahahahahahahah tani KM nuk ben me te menderosurin po gojorsin
  nga kapslleku ne diarre
  sdi cila eshte me keq

  1. Kur të ka dhjerë kristaqo perdhunuesi pervers si një bajgë e qlbure kundërmuese….
   Fshiu bithën me flamurin e xhelatëve komutnistë.
   Prandaje tani bajga e kristaqos eshte bërë kaq i ndjeshëm me “flamur” “nder kombi” dhe tjera sajesa e perralla kurvash dhe telenovela me çingije të virgjera…
   Si spiropalluara dhe kurvat e tjeta te haremit tend pervers.
   Usht moj shurrëgjake me gonorre..

  2. Komentet e këtij shkrimi janë të mrekullueshme!

   Ju përshëndes të gjithëve, me përjashtim të ndonjë patronazhisti idiot!

   1. litarin ne fyt o psikopat e ndiq shembullin e shokut te dhomes,ne psikiatri,ardian klosit.e more me qafe kete komb o monster e ndyre.

 2. Kujton ky se është përfaqësues i popullit dhe flamurit. Gjë që as Enveri se thoshte se e dinte që nuk përfaqsonte as njërën e as tjetrën.

 3. eshte maloku Salih Berisha qe nxjerr llum nga goja Eshte anti shqiptari me i madh i te gjitha kohrave NJe hajdut dhe kriminel i piset Frikacak dhe burre kurve

 4. O trafikant muti,o plehre e perbindesh,o kriminel e bir krimineli,mos u fsheh pas shqiperise se nuk je asgje ti,je nje horr qe historia do ta kujtoje si shume horra qe ka kaluar mbi supe kjo e mjere !
  Ti je hajdut,trafikant,kriminel dhe fyen e shqn ata qe ti thone te vertetat ne sy!
  Po ik e te pallofte gomari çfare ke ne pragun e shtepise o kryekriminel i bandes famkeqe ne bote,kreu i partise socialiste te shqiperise.Ti je llumi,ti je e keqja dhe fatkeqesia kombetare,Bragtiseni kete hajdut,i cili inkriminoi Shqiperine,nuk la cope toke pa ja dhuruar krimit dhe bandave,nuk la para per shqiptaret per ti paguar per imazhin e tij te ndyre,ti je i biri i te jatit Vrases,vrases !

 5. Mos pershtyj mbi ekran,mos nxirr jashtqitjen tende mbi ekran o monster,o mendje e ndyre,ti je fatkeqesi e kesaj toke qe quhet shqiperi!
  Ke vjedhe per 11 vite,ke larguar nga ky vend 2 ml shqiptare,ke zaptuar e sajdisur çdo plehre nga e gjithe bota per llogarine tende me nafte,puset e naftes,me toke ne bregdet,me ml euro e ml dollare per te mos degjeneruar sherbimet e huaja o trafikant e diktator i dhjere,o gelbaze e shthurur njerzore,vdeksh ti,Olsi,dhe cfare te mban pjella jote e ndyre dhe felliqesirat qe ushqehen nga kjo toke kot e vjedhin oer hesapin tend palimit o funderrine njerzore !

 6. Sipas të dhënave që po dalin nga gjyqi që po zhvillohet në Londër që vetë Berisha ka kërkuar të hapet, është e qartë që një eksponent i lartë i Shërbimit Informativ Shqiptar që gjendet në arrati, ka dhënë të dhëna sensitive të veprimtarisë së tij dhe Shërbimit Informativ të komanduar nga Berisha.

  Është e qartë që e vetmja veprimtari që ka pasur një agjent SHIK-u që është në Londër, Kumbaro, e vetmja gjë për të cilën është shquar në këtë histori është çështja e Remzi Hoxhës.

  1. O debil, shiko se po të ha ujku sot, mos shiko gjurmët e para 30 viteve!

   Vdekshi debila patronazhistë, që harroni se një ditë do të jetë edhe radha juaj për tju flakur si Ahmetaj e shumë të tjerë që u dukej vetja se nuk do të prekeshin!

 7. I kerkojme pjeses qe nuk eshte e inkriminuar nga Partia Socialiste te largohet menjehere nga ky monster sa nuk eshte vone,largohuni pasi po u perbin nje e nga nje duke ju inkriminuar me firma,akte ligjore dhe deklarate qe perbejne vepra penale,largohuni sa nuk eshte vone!
  Nuk ka zot ne bote qe do u shpetoje nga ligji dhe kete mesojeni mire,edi rama dhe erion velia do kerkojne strehim polotik ne Dubai dhe kete duhet ta dini po me thes ne koke do ti sjellim ketu.

  1. Beson se ka të painkriminuar në atë halenë PS, edhe ndonjë idiot që shet votën për 20 mijë lek është i inkriminuar, jo më të tjerët, që të votojnë kundër ps e quajnë krim!

 8. Ky eshte rast tipik kur nje kriminel zihet mat gjuha e tij e dhjere nuk e dallon eren qe kundermon vete,i ndoturi keqas !

 9. Sa e don kete Vend cifti ndyresire i Surrelit Arrogant dhe te Pa fytyre mjafton me kryevjedhjet dhe Genocidin e largimit te 1 Milon shqiptareve te ben qe ti neveritesh kete cift ! thotë:

  Kete Flamur kete vend e bete pis ju zoti kryehajdut bashke me gruan tuaj qe fshihet ne Surrel !!Per cfare krenarie flet ti ?Cfare ke bere ti per Shqiperine dhe popullin SHQIPTAR o kryehajdut dhe kryebandit I Felliqur?Ke goje ti te flasesh me shkaterrimin Vjedhjet Bandat dhe Genocidin qe I bere popullit dhe Shqiperise 🫣🫣 Tirana qe ti pretendon qe e ke bere te bukur eshte bere nje Tirane qe vjen era Shurre mut qensh gropa neper tretuaret qe thuhen qafen po mos te shikosh poshte😤 Pastaj te flasesh qe te vish nga Rinasi ne Tirane te duhen tre ore torture me Kaosin e makinave Luksoze nje torture e vertete Nuk ke lene cep pa ndertime kaotike qe te vije nje ambulance apo zjarrfikese ke mbaruar ose je perveluar nga makuteria juaj 🫣Po te flasesh per lluksin tend dhe te oborrit tend. Ke te drejte te krenohesh pooo me Elisen e veshur me mendafsh dhe futyren me krem era mijera dollaresh !!!Po mund te krenohesh me Superhajdutet dhe superhajdutet qe te bejn fresk nga mengjezi deri ne Darke! Po ti dhe Gruaja juaj e keni damkosur kete vend dhe popull dhe duhet ti kerkosh ndjese o kryehajdut i felliqur !Patriot eshte ai qe te ven ne dukje pislliqet qe i ke bere dhe po vazhon ti besh ketij populli o Felliqesire!

   1. Hahaha 😝,ky asht PALACO!
    Streha e fundit e KRIMINELEVE asht PATRIOTIZMI.
    Hahaha….Kush i han ma pordhet tuaja or QENEF MASHTRUES?!Ah po i hane patronazhistet e organizates kriminale PSSh.

 10. Ti je vete muti dhe balta e ketij vendi! Po don me prek shqiptaret kur thua qe u sulmua flamuri. I pari qe sulmon flamurin Shqiperine dhe shqiptaret. je ti o grope nevijtoreje!

 11. Po, po. Se ky eshte Ismail Qemali qe mban flamurin dhe kush sulmon kete ka sulmuar flamurin. Edhe Shqiperia eshte bere fanar ndricues sic thoshte udheheqesi shpirteror i ketij, ndaj e kane zili te gjithe dhe na sulmojne. Nuk di si do perballojme gjithe ata emigrante europiane qe do lene vendet e tyre dhe do dynden per ne Shqiperi, se ne nuk kemi vend e po na ikin edhe femijet tane

 12. Ah Edi Ediiiii , ta futi Doktori plak me duket . U lodhe e u cfilite duke vjedhur e duke u perdredhur po po e ha atehere kur nuk e prisje Edi. Je nervosuar me te gjithe se nuk te heci loja e komisionit te posatcem me duket e , me sa po kuptohet Doktori ti ka kthyer mbrapsh emisaret per pazarin e rradhes . Doktori ndoshta ka vendosur te martirizohet e te te ta nguli ty aty ku te dhemb me shume te eksistenca jote si i pazevendesueshem . Realisht do te te urrej deri ne vdekje , po tani me dhimsesh. Ke rene ne standartin e gjendjes se Saje qorrit dhe “tigrit” kur i sule shtetin atyre. Po nuk thone kot ” cdo qen ka oren e vet te ngordhjes “. Ora jote po afron me stuhi me duket .

 13. Ai flamir qe ti mban ne gji, i la fale ngjyra kuqe, eshte bere lejla. Vetem ate njeh ti alababa, me ceten tende.

 14. Ai gazetari i rai-t nuk ishte nje gazetar gazetar ( i dorvitur nga hajduti) sepse ai nuk i vuri ne dukje rames ato qe thote shtypi shqiptar dhe ai huaj qe prej minimumi dhjete vitesh,….
  qe skandalet e vjedhjes dalin ne média me ritem; nje skandal ne çdo dy dite. Dmth pese vite skandale te perditeshme.. Tjetra: per Ahmetaj hajduti ju pergjigj qe nuk ka ç’far te thote per nje qe eshte ne kekim nderkombetar per tu dorezuar ne Shkiperi, ketu gazetuci ritalian duhej ta pyeste rramen se per ç’far akuzohej per te qene ne madat arresti nderkombetar? Dhe normal nuk e pyeti sepse nuk ka ndonje akuze directe.( jo se tigri perj letre ishte mut me i mire) U lodha, ka aq shume per te thene, saqe nese ndonje dite ne kete vend do kete nje drejtesi te drejte, gjygjet kunder ketij hajduti e tradhtari te pa shoq
  do zgjasnin me vite!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *