• |
ide | kryesore

Protesta e opozitës para Kuvendit, përplasje mes protestuesve dhe Policisë

Lajme, Të fundit


Vazhdon protesta e opozitës përpara parlamentit, teksa tashmë ka edhe tensione.

Protestuesit po tentojnë të çajnë gardhin policor përpara Kuvendit.

Ndërsa, protestuesit u përpoqën të çajnë gardhin, policia është përgjigjur me spraj lotsjellës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *