• |
ide | kryesore

Mitsotaqis mbledhje me eurodeputetët fitues, Fredi Beleri lidhet ‘live’ nga burgu i Fierit

Lajme, Të fundit


Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis ka takuar në zyrën e tij eurodeputetët që do përfaqësojnë Demokracinë e Re në Parlamentin Europian. Pesë prej tyre ishin të pranishëm, ndërsa dy të tjerë midis tyre edhe Fredi Beleri kanë marrë pjesë me telekonferencë.

Kreu i qeverisë greke ka anuluar një udhëtim në Jordani dhe ka organizuar shumë takime me bashkëpunëtorët e tij për të analizuar zgjedhjet e së dielës për PE.


5 Comments

  1. MELONI KA BO MARRVESHJEN ME PALLEN E SORROSIT ME FITU SHQIPNIA ME ITALINE

    MBANI FITOREN DHE KARIN ZEZAK NE LEZHE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *