• |
ide | kryesore

Noka thirrje demokratëve: Kthehuni në shtëpinë tuaj

Arkiva, Lajme, Të fundit
Noka


Noka iu bëri thirrje të gjithë demokratëve, që t’i bashkohen PD-së së Rithemelimit.

Në një deklaratë për mediat, Noka theksoi se trupa gjyqësore tregoi se e vërteta dhe ligji prevaluan mbi ligjin.

Pjesë nga deklarata e Nokës: 

Kjo është ditë e së vërtetës, i bëj thirrje demokratëve të mblidhen kundër narkoshtetit dhe ti prijmë këtij sistemi.

Kjo ditë na tregoi se PD është e demokratëve, është e atyre që janë kundër këtij sistemi, jo shërbëtorëve të sistemit.

Kjo që ndodhi sot i bën thirrje demokratëve të kthehen në shtëpinë e tyre.

Ne do të mblidhemi së bashku dhe do të vijojmë me betejat.


8 Comments

   1. KUSH TE KTHEN MOR LEGEN ATO QE SOLLEN NE KTE GJENDJE. KTHENI PRAP RROSPIJET SI GRIDA SUMA E KOMPANI DHE DO MESONI SI GJITHMON ME PERCARJE

 1. Patronazhistet,mekebesit e dhjere por krenare te Partise Socialiste po hane ate qe thuhet,e dine vete ata !
  Banda e Edi rames sot mori nje goditje te rende,Uragani popullor ka filluar te levize dhe zbritja poshte e Berishes do shkerrmoqe morten qe quhrt Partia e Droges,vjedhjes,vrasjeve she plackitjwve me emrin Partia Socialoste qe drejtohet nga Narkos !
  Demokratet e vertete sot jane çliruar nga nje padrejtesi 3 vjecare,sot eshte dite e zeze per ty edi rama,mbathja se po zbriti poshte Berisha,e di vete ti !
  Ik tani sa nuk eshte vone !!!!

 2. Eh mor Lyl ,ambasada dhe usa mund te mbajne qendrine e te shpallin non grata ,por voten se kontrollojne dot ,biles duhet edhe ta respektojne meqe atje ne amerike e respektojne ….po ti vemje je ,do ulesh koken pak nga pak do besh autokritike e do rihysh ne ndonje menyre serisht ne pd se ti as pune sben as profesion ske nje mut ,per ty vetem politika ka mbetur mor te qifsha ropt ty ,saliut ,edit ,likes e gjithe te tjereve qe ju vijne pas

 3. Rama qe ka kapur drejtesine i jep kriminelit serb salih karaxhic vulen,ka tre vjet qe i tregon perralla shpellkareve te tij qe drejtesia eshte e kapur nga rama,sot drejtesia tregoje qe nuk pjerdhe per rame,por ky vendim i shkon per shtat rames sepse salihu eshte non grata nga shba,cfare do bente salihu me shpellkaret e tij neqoftese vula do shkonte nga basha?shpellkaret e syrit do thonin diktatura e rames e plot brockulla te tjera,portani nje gje ka ngelur salihu nga ballkoni do vulose dokumenta partie,deri ku te ngordhe

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *