• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për javën

Moti pwr kwtw javw parashikohet kryesisht i paqëndrueshwm, por nuk do të mungojnë edhe ditët me diell. Java nis me …

Parashikimi i motit për fundjavën

Në fundjavë moti do të jetë me temperatura të ngrohta dhe pritet të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellimesh. Shërbimi …

Kthehu