• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit: Kthjellime dhe vranësira kalimtare

Lajme, Të fundit
motit


Ditën e sotme vendi ynë do të jetë në ndikimin e kushteve atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare.

Era parashikohet të jetë nga kuadrati i jugut me shpejtësi mesatare deri në 7m/sek, e cila hera-herës fiton shpejtësi deri në 14m/sek. Valëzimi në dete pritet të jetë i forcës 2-3 ballë. Temperaturat parashikohen: 13 deri 28 °C në zonat malore, 16 deri 31°C në zonat e ulëta dhe 17 deri 30°C në zonat bregdetare.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *