• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit

Sot moti paraqitet me kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta, por reshje të pakta deri në mesdite kur rrebeshe …

Parashikimi i motit për sot

Moti sot paraqitet me kthjellime dhe vranësira të lehta deri pasdite kur vranësirat shtohen në veri por nuk sjellin reshje. …

Parashikimi i motit për sot

Sipas MeteoAlb, dita do të nis me kthjellime në zonat bregdetare dhe të ulëta, por duke ju afruar mesditës vranësirat …

Kthehu