• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për sot

Sipas Mezeoalb: pMëngjesi nis i freskët, por me shumë  kthjellime në peshën më të madhe të vendit, përjashtuar zonat verilindore …

Parashikimi i motit

Moti vijon me kthjellime dhe vranësira të shpeshta gjatë gjithë ditës në të gjithë Shqipërinë, por pa mundur të prodhojnë …

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Për ditën e enjte  vendi ynë pritet të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të paqendrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh …

Parashikimi i motit për sot

Sipas MeteoAlb alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare do të mbizotërojnë në të gjithë vendin tonë. Këto kushte të motit vijojnë …

Kthehu