• |
ide | kryesore
ciljeta1.jpg

Sensualja dhe shpërthyesja Çiljeta

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka postuar një tjetër foto në rrjetet sociale mjaft seksi dhe shpërthyese. Por, në këtë foto nuk …

riri1.jpg

Rihanna shtatzanë, por me kë?

Rihanna mund të jetë në pritje të fëmijës së saj të parë. Lajmin e japin mediat ndërkombëtare që kohëte  fundit …

Kthehu