• |
ide | kryesore

user 9

Ndahet nga jeta prezantuesja e BBC

Aktivistja e kancerit, blogerja, prezantuesja dhe ish-mësuesja, Dame Deborah James, ka ndërruar jetë në moshën 40-vjeçare. Ajo ishte duke u …