• |
ide | kryesore
ora.jpg

Rita Ora i tregon të gjitha

Kur në tapetin e MTV VMA zbriti Rita Ora, disa thanë se nuk kishte dalë ndonjë artiste më e zhveshur …

nuy nudddd.jpg

Protestë topless në New York

Quhet “GoToplessDay” ose "dita për të dalë topless" dhe është dita kur gratë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës kërkojnë …

chris-brown-reaction-to-surge-spl-lead.jpg

Atentat reperit Chris Brown

Kanë tentuar të vrasin këngëtarin Chris Brown ndërsa nga plumbat është plagosur një producent i muzikës Hip Hop. Mësohet se …

mis spanja1.jpg

Miss Spanja: Jam lesbike

Kjo është Patricia Yurena Rodriguez, e zgjedhur Miss Spanja në 2008-ën dhe në 2013-ën. Sot është 24 vjeç dhe ka …

Pirlo.jpg

Zgjohu, Pirlo!

Ai njihet si tip i qetë, për të mos thënë i përgjumur. Siç duket në këtë foto, të vështirë për …

rozana.jpg

Rozana Radi pëlqen pishinën

Rozana Radi pëlqen pishinën. Kjo duket edhe nga disa foto të publikuara prej saj në rrjetet sociale. Nuk dihet ku …