• |
ide | kryesore

Ndeshja e Skënderbeut në Beograd, ‘blindohet’ stadiumi i Partizanit (FOTO)

Lajme, Sport, Të funditPritet të nisë pas pak në Beograd ndeshja mes Partizanit vendas dhe klubit shqiptar të Skënderbeut, e vlefshme për kupën Europa League.

Ajo që bie në sy sikundër shihet edhe nga fotot e LSA, janë masat e shumta të sigurisë që kanë marrë serbët për këtë takim.

Forcat speciale me skafandra dhe veshje të tjera mbrotjëse qëndrojnë në pistën përreth stadiumit të kryeqytetit serb.

Ky është i njëjti stadium ku u luajt edhe ndeshja Serbi-Shqipëri në tetor 2014, e cila më pas u ndërpre pas ngritjes së dronit.

© LAPSI.al Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *