• |
ide | kryesore

Kendall Jenner, momente relaksuese me mashkullin misterioz (FOTO)

Paparazzi, Slider


Kendall Jenner ka ndezur thashethemet për një romancë të re pasi është fotografuar në plazh me një mashkull.Çifti janë kapur teksa nuk mund t’i mbanin duart larg njëri-tjetrit në një plazh në Malibu.Modeli  gjysëm i zhveshur, e mban në duar yllin e reality show-t dhe duket se kjo i pëlqen Kendall Jenner-it pasi vetëm buzeqësh gjatë gjithë kohës. Modelja e veshur me xhinse të bardha dhe një bluzë ngjyrë portokalli, kishte marrë me vete edhe një kamera për të fokusuar këto momente që i kanë lënë shije të mirë. Megjithatë këto zhurma janë shuar pasi sipas disa burimeve, 22 vjeçarja është ende duke dalë me A$AP Rocky ndërkohë që nuk ‘iu ka mbyllur derën’ as opsioneve të reja që mund t’i paraqiten.

PAY-EXCLUSIVE-Kendall-Jenner-poses-for-a-photoshoot-with-a-shirtless-man-in-Malibu.jpg


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *