• |
ide | kryesore

Kevin Spacey largohet nga projekti filmik

Paparazzi, SliderAktori amerikan Kevin Spacey do të largohet nga filmi i sapo montuar Hollywood, pas akuzave për sjellje të këqija seksuale ndaj tij. Për rolin e tij në “All the Money in the World” do të vendoset një aktor i ri dhe të gjitha skenat, pjesë e të cilave ishte Spacey, do të xhirohen sërish. Spacey, i cili portretizonte biznesmenin e madh të naftës Jean Paul Getty në këtë film, do të zëvendësohet nga Christopher Plummer.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *