• |
ide | kryesore

11 veshjet më të mira në “MTV EMA”

Paparazzi


Sytë drejtuar në tapetin e kuq të evenimentit më të madh të ndarjes së çmimeve në Evropë, “MTV Europe Music Awards” 2017.

Përtej çmimeve dhe performancave të artistëve, të cilët ashtu si gjithmonë janë përpjekur që të lënë gjurmë në skenë, një rëndësi shumë të madhe i dedikohet parakalimit në tapetin e kuq.

Më poshtë do t’ju sjellim 11 veshjet më të mira të mbrëmjes së djeshme të zgjedhura nga Harper’s BAZAAR US.

1.Natalie Dormer

2.Rita Ora

3.Lana Del Rey

4.Liam Payne

5.Sabrina Carpenter

6.Hailey Baldwin

7.Zara Larsson

8.Charlie XCX

9.Demi Lovato

10.Camila Cabello

11.Jared Leto


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *