• |
ide | kryesore

Dorëzohet në polici, vjehrri i kryetarit të Partisë Socialiste në Kavajë

Lajme, Të funditSeid Cikalleshi, vjehrri i Gentian Dajës u dorëzua në polici, pasi ishte shpallur në kërkim për tjetërsimin e pronave në zonën e bregdetit në Kavajë.
Gjykata verifikon sot masat e arrestit për ata që janë me masë sigurimi “arrest ne burg”. Të premten zhvillohen masat për ata që ishin me urdhër-ndalimi.
Në pranga janë vënë 11 zyrtarë dhe ish-zyrtare ne Kavaje. Përfitues të pronave kanë qenë të afërm të ish drejtuesve të Bashkisë së Kavajës.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *