• |
ide | kryesore

Kina ndalon Gigin dhe Katy Perryn të marrin pjesë këtë vit në “Victoria Secret” (FOTO)

Paparazzi, SliderNuk do të mungojë vetëm Gigi Hadid në sfilatën e Victoria’s Secret që do të zhvillohet në Shanghai, Kinë.Edhe Katy Perry-t  i është mohuar viza nga autoritetet kineze, duke i shkatërruar planet për të performuar në shfaqjen e modës që do të mbahet në fund të muajit.  Si duket Kina i mban inat këngëtares që nga viti 2015 kur ajo në një koncert në Tajvan, mbante  veshur flamurin tajlandez.Gjithashtu këngëtarja, gjatë koncertit të saj në po në Tajvan që u mbajt në vitin 2015, veshi një fustan me luledielli dhe kjo gjë i acaroi zyrtarët kinezë pasi veshja  dukej sikur i referohej “Revolucionit të  lulediellit”, të Tajvanit.

https_2F2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com2Fuploads2Fcard2Fimage2F6534952F3edfb255-81ef-4822-8bf7-7492eb1e3917.jpgLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *