• |
ide | kryesore

Lajm i Fundit/ Gjendet i varur një 20-vjeçar në burgun e Shën Kollit në Lezhë

Lajme, Të fundit


Gjendet një 20-vjeçar i varur në burgun e Shën Kollit në Lezhë.

Akoma nuk dihen shkaqet që e çuan të riun në këtë akt ekstrem.

Ndërkohë ky është rasti i disatë i vetvrasjes në këtë burg.

Mësohet se ai është nga Shkodra dhe u gjet i varur me çarçaf në dushet e burgut


1 Comment

  1. kurban per qelbesiren rama jan keta po sakrifikohen,tritolin e quajn fishek zjarre per vitin e ri kafshet e rilindjes.mutin kokaina e balilit dhe kanabisi i tahirit jua ben mjalt,avionet kur merr rama overdoz e tahiri i duken kushkonja,jasteku i griseldes femi nent muajsh rosh e rama ne byth te qirve ju duket.ku kan par gra keta kur flejn tek dash peza.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *