• |
ide | kryesore

Publikohen për herë të parë fotot nudo të Madonës kur ishte 18 vjeç (Fotot)

Paparazzi


Ajo njihet si një person mjaft kontravers dhe që shpeshherë ka krijuar debate me sjelljen e saj. Po siç duket Madona ka patur një temperament të tillë qysh në rini. Në disa foto të papublikuara më parë, ylli i muzikës pop shfaqet me flokë të shkurtra dhe nudo duke kërcyer.

Foto janë realizuar nga Cecil Taylor në 1977 kur Madona ishte akoma një studente e Art Ëorld Institute of Creative Arts ad Ann Arbor në Michigan. Madonna është fotografuar gjatë një mësimi kërcimi në studio, plotësisht e zhveshur. Së bashku me fotot do të shiten edhe negativët origjinale dhe të drejtat e autorit.

Foto do të dalin në ankand nga data 22 nëntor dhe bëhet fjalë për rreth 100 foto të papara më parë.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *