• |
ide | kryesore

Operacione plastike për ti ngjarë Angelina Jolies, nuk njihet më (FOTO)

F1, Paparazzi, Slider, Stil


Për t’u dukur si aktorja, Saba Tahar ka marrë vëmëndjen e të gjithë mediave pasi ka harxhuar shumë të mëdha parash për të realizuar operacione plastike në fytyrë dhe në trup, për t’u shndërruar në një Angelina Jolie të vërtetë. Por asgjë nuk ka shkuar ashtu siç ajo e kishte parashikuar, madje shumë më keq. Vajza nga Irani është shpërfytyruar dhe  komentues të shumtë e kanë quajtur: ‘ të friskhme’. Pas ndërhyrjeve Saba nisi edhe një dietë të fortë për të arritur format trupore të aktores Jolie. 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *