• |
ide | kryesore

“Nuk jam ndarë me Erën”, Faton Shoshi sqaron keqkuptimet në media

F1, Paparazzi“Kontrata mes Faton Shoshit dhe Era Istrefit ka mbaruar”, kjo ishte deklarata e Robert Berishës e cila pati reagime të shumta nga fansat dhe mediat njëkohësisht. Të gjithë nisën të mendonin rreth një ndarje mes çiftit. Por asgjë nuk është e vërtetë dhe këtë e ka konfirmuar vetë Fatoni.

Në një intervistë për “Panoramën” ai është shprehur se asgjë nuk ka ndryshuar.. I pyetur në mardhënie më këngëtaren Fatoni ka deklaruar se problemet nuk janë pjesë e tyre. “Nuk është asgjë e vërtetë, nuk kam probleme me Erën”, duke lënë të kuptohet se do të ketë zhvillime të reja në të ardhmen.Por nga ana tjetër Era nuk ka reaguar aspak në lidhje me këtë ngjarje ose thjesht ia ka lënë në dorë partnerit të saj.
EraIstrefi-1200x630.jpg

©LAPSI.ALLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *