• |
ide | kryesore

Dënohet me burg prezantuesi nga Kosova

Mentor Shuki është një personazh televiz dhe një stand- up komedian gjithashtu. Në fillim të vitit 2019 në shtëpinë e moderatorit  policia …

Ariana Grande në një lidhje të re

Javën e kaluar, këngëtarja publikoi bashkëpunimin me Social House, të titulluar “Boyfriend”. Në disa skena të këngës, ata duken shumë …

Kthehu