• |
ide | kryesore

VIDEO/ Aliosha Emini hyn i qeshur në gjyq, përdhunoi 13 vjeçaren

Lajme, Të funditGjykata la në burg Aliosha Eminin të akuzuar për përdhunimin e 13 vjeçares B.Guri. Ai akuzohet se përdhunoi 13-vjeçaren dhe tentoi trafikimin jashtë vendit për prostitucion motrën e saj, A. Guri, 19 vjeçe.
Aliosha Emini njihet si person me probleme mendore. Siç duket në videon më poshtë, ai hyri duke qeshur në gjykatë, edhe pse akuzohet për “trafikim të të rriturve” dhe “marrëdhënie seksuale me të mitur”.


Emini, sipas dëshmisë së nënës së dy vajzave, vazhdimisht përndiqte vajzat e saj dhe për këtë kishin bërë dhe disa herë kallëzim në polici, por 49-vjeçari, pasi shoqërohej në komisariat, lihej sërish i lirë.©Lapsi.al1 Comment

  1. Nuk ka faj ai, eshte i semure, fajin e kane ata moter shkerdhyerit polica qe kur benin denoncim familjaret e leshonin perseri, e ky shtet shkerdhat qe i detyron njerezit te shkojne ne vetegjyqesi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *