• |
ide | kryesore

Dua Lipa shkëputet nga muzika, pushime në vendin ekzotik (FOTO)

Paparazzi, Slider


Në vitin që lam pas Dua nxorri në treg klipe muzikore që u renditën në top listat e hiteve botërore. Dhe pas një viti të lodhshëm si 2017-ta Dua ka vendosur të relaksohet dhe pushojë në një vend ekzotik. Dua Lipa së bashku me miqtë e saj ka shkuar në Xhamajkë ku po i shijon tej mase plazhet dhe klimën ekzotike. Këtë na e ka treguar vetë këngëtarja duke postuar disa foto në Instastory.

WhatsApp_Image_2018-01-10_at_10.32.48.jpeg aser0-fi_23.PNG

WhatsApp_Image_2018-01-10_at_10.33.13.jpeg


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *