• |
ide | kryesore

Dyshimet e para/ A u vra Boçi brenda në makinë i shoqëruar nga autori?

Lajme, Të fundit32-vjeçari Emiljano Boçi që përdorte edhe emrin ‘Roland’, i cili u ezkekutua pasditen e sotme në Tiranë dhe miku i tij 27-vjeçar Melvi Disha që mbeti i plagosur, dyshohet se kanë qenë bashkë me autorin e krimit.

Dyshohet se Boçi dhe Disha janë qëlluar nga brenda makinës. Megjithatë deri tani, asgjë nuk është vërtetuar. Policia ende nuk ka një profil të autorit. /LAPSI.AL Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *