• |
ide | kryesore

Princ Harry dhe Meghan Markle shfaqin dashurinë e tyre në një film

Paparazzi, Slider


Princ Harry dhe Meghan Markle do të kurorëzojnë në martesë lidhjen e tyre më 19 maj të këtij viti. Për të gjithë ju që e pëlqeni çiftin e famshëm, përpara dasmës mund të shijoni një film dedikuar historisë së dashurisë që ata kanë përjetuar. Që nga njohja, miqtë e përbashkët deri tek fejesa e tyre, do të jenë të pasqyruara në film. Edhe për Kate dhe William u xhirua një film, i cili u transmetua pak para dasmës së tyre në prill. Televizioni amerikan “Lifetime”, ende nuk e ka zgjedhur kastin e aktorëve, që do të jenë pjesë e filmit Harry and Meghan: The Royal Love Story./class


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *